Udgivet fre d. 27. maj 2016, kl. 11:50

Konfirmation 2016



17.04. Vust Kirke kl. 10.00 Gitte Kibsgaard-Vester (foto: Finn Byrum, fællesfoto af konfirmanderne i Klim, Vester Thorup og Vust)
Christoffer Sønderhaven Kloster
Johan B. Kibsgaard-Vester

• 22.04. Vester Thorup Kirke kl. 10.00 Gitte Kibsgaard-Vester
Amalie Kjeldgaard Pedersen
Daniel Gregersen
Lasse Rod Nielsen
Ricky Buus Jensen
Rasmus Nielsen
Cecilie Brøns Pretzmann
Lucas Mose Larsen

• 24.04. Klim Kirke kl. 10.00 Gitte Kibsgaard-Vester
Anne Sofie Lundby Nødskou
Frederikke Jasmin Jørgensen
Elvira Øvig Eriksson
Tobias Rosenkrantz Kold Røge
Julie Maymann
David Lind Jørgensen



• 05.05. Kollerup Kirke (7.B) kl. 10.00 Poul Erik Tranholm-Pedersen (foto: Fotograf Henrik Andreasen)

Arnar Freyr Ástvaldsson
Emil Simonsen Nielsen
Frederikke Lykke Kjeldgaard
Jeppe Dalgaard Nielsen
Julie Engdal Nielsen
Lasse Buchholtz Andreasen
Line Kølbæk Jørgensen
Louise Møller Thorhauge
Mathias Frost Andersen
Mathilde Wittrup
Mikkel Phinyo Kosing Larsen
Mille Lundorf Møller
Mille Ottesen Sand
Nicoline Amalie Sand Kjær
Niels Harding Anisimov
Samantha Kragh
Sebastian Visnes Holm Jespersen
Signe Victoria Gravesen
Stine Førgaard
Thea Koldkjær Godiksen
Victor Ankjær Kristensen



• 05.05. Hjortdal Kirke kl. 10.00 Lotte Sandø Heftye (foto: Fotograf Henrik Andreasen)

Emma Mogensen Larsen
Julie Mogensen Larsen
Katrine Jepsen Lund
Kristoffer Nelson Rødbro
Laura Kristine Krogh
Lærke Celina Mose
Nanna Mølbach Jensen


• 05.05. Skræm Kirke kl. 09.00 Inger Øeby Pedersen (foto. Erik Sahl)
Emil Krogsgaard Klit
Lea Bjerg Mathiasen
Magnus Bak Henriksen
Mathilde Kjær Iversen
Ole Patrick Fjeldgaard Trauelsen
Rasmus Mose Klitgaard


• 05.05. Bejstrup Kirke kl. 11.00 Inger Øeby Pedersen (foto. Erik Sahl)
Caroline Christine Nielsen
Emil Hollen Christensen
Frida Kold
Johanne Toft Sørensen
Jonas Mejdahl Mørch
Julie Vestergård Jensen
Luna Grundtvig Gjørup
Mathias Jespersen
Niclas Felipe Gundersen Jensen
Sofie Lildal Mejlholm
Thorbjørn Andreas Jensen Rohde



• 05.05. Kettrup Kirke kl. 10.00 Henning Smidt (foto: FSG Foto)
Naja Brix Werner
Emma Christina Christiansen
Elena Brix Werner
Jens Erik Santiago Brix Bach
Frederik Bjarnø Olsen
Viktor Bogø Rasmussen
Mirijam Bremer
Emma Mølgaard Bech
Kathrine Munk Pedersen
Victoria Mølgaard Bech
Sofie Hartvig Pedersen
Alvi Sumberg-Olsen



• 08.05. Fjerritslev Kirke (7.A) kl. 10.00 Lotte Sandø Heftye (foto: Fotograf Henrik Andreasen)
Alexander Viborg Kammersgaard
Anders Bundgaard
Andreas Neddergaard Rotbøll
Astrid Kirkensgaard Lynge
Cecilie Mathiasen Bech
Charlotte Brix Svendsen
Clara Kronborg Sørensen
Ellen-Emilie Gram Hedemann
Emil Imer Jensen
Frederik Holm Sort Christensen
Ida Røge Mølgaard
Katrine Vinter
Kristoffer Visnes Holm Jespersen
Line Odgaard Larsen
Louise Amtoft Agesen
Mads Peter Holst Jørgensen
Mathilde Katrine Donskov Dige
Morten Krogh Andersen
Morten Nøhr Hansen
Signe Gyldenløve-Lyebalk
Sofie Kok Jensen
Valdemar Elias Qvist Bartholdy



• 08.05. Gøttrup Kirke kl. 10.00 Henning Smidt (foto: FSG Foto)
Kasper Klit Søgaard Christensen
Jonas Foldager Jensen
Søren Bach Kjær Sørensen
Magnus Bech Drejer
Daniel Ødegaard Hansen
Caroline Nukaaka Morsing



• 08.05. Haverslev Kirke kl. 10.00 Inger Øeby Pedersen (foto: Erik Sahl)
Casper Emil Høholt Pedersen
Kristoffer Krogsgaard Jacobsen
Louise Helena Grønhøj Sommer
Mathias Klit Nielsen
Monica Kolkjær Madsen
Pieter Jansma
Rasmus Blicher

Kategorier Navne